Володарі Кубка
УРСР
1937 |
Динамо (Київ) |
1938 |
Динамо (Київ) |
1939 |
Авангард
(Краматорськ) |
1940 |
Динамо (Дніпропетровськ) |
1944 |
Динамо (Київ) |
1945 |
Локомотив
(Харків) |
1946 |
Динамо (Київ) |
1947 |
Динамо (Київ) |
1948 |
Динамо (Київ) |
1949 |
ВПС Харків |
1950 |
Спартак
(Ужгород) |
1951 |
Металург
(Запоріжжя) |
1952 |
Металург
(Запоріжжя) |
1953 |
Торпедо
(Кіровоград) |
1954 |
Машинобудівник
(Київ) |
1955 |
Машинобудівник
(Київ) |
1956 |
Колгоспник
(Полтава) |
1957 |
СКВО (Одеса) |
1958 |
Торпедо
(Харків) |
1959 |
Шахтар (Коростишів) |
1960 |
Старт (Чугуїв) |
1961 |
Старт (Чугуїв) |
1962 |
Авангард
(Дніпропетровськ) |
1963 |
Метеор (Дніпропетровськ) |
1964 |
Більшовик
(Київ) |
1965 |
Титан (Запоріжжя) |
1966 |
ВПУ (Львів) |
1967 |
Більшовик
(Київ) |
1968 |
ВПУ (Львів) |
1969 |
Шахтар (Макіївка) |
1970 |
Авангард
(Сімферополь) |
1971 |
Кольормет
(Артемівськ) |
1972 |
Автомобіліст
(Житомир) |
1973 |
Зірка (Кіровоград) |
1974 |
Таврія (Сімферополь) |
1975 |
Зірка (Кіровоград) |
1976 |
СКА (Київ) |
1977 |
Титан (Армянськ) |
1978 |
Більшовик
(Київ) |
1979 |
Енергія
(Нова Каховка) |
1980 |
Нива (Підгайці) |
1981 |
Случ (Березне) |
1982 |
Енергія
(Нова Каховка) |
1983 |
Схід (Київ) |
1984 |
Торпедо
(Запоріжжя) |
1985 |
Автомобіліст
(Львів) |
1986 |
Машинобудівник
(Бородянськ) |
1987 |
Південьсталь
(Єнакієве) |
1988 |
Авангард
(Лозова) |
1989 |
Прогрес
(Бердичів) |
1990 |
Полісся
(Житомир) |
1991 |
Темп (Шепетівка) |
1937 "Динамо" Київ - "Динамо" Одеса 4-2
1938 "Динамо" Київ - "Локомотив" Київ 3-1
1939 "Авангард" Краматорськ - "Харчовик" Одеса 2-0
1940 "Динамо" Дніпропетровськ - "Локомотив" Одеса 2-2,6-2
1944 "Динамо" Київ - "Локомотив" Харків група
1945 "Локомотив" Харків - "Динамо" Київ 1-0
1946 "Динамо" Київ - "Локомотив" Харків 2-0
1947 "Динамо" Київ - "Харчовик" Одеса 5-1
1948 "Динамо" Київ - "Більшовик" Мукачеве 4-1
1949 ВПС Харків - "Водник" Одеса 5-1
1950 "Спартак" Ужгород - "Металург" Запоріжжя 4-2
1951 "Металург" Запоріжжя - БО Львів 4-0
1952 "Металург" Запоріжжя - БО Львів 6-3
1953 "Торпедо" Кіровоград - "Локомотив" Полтава 3-1
1954 "Машинобудівник" Київ - ОБО Київ 1-0,3-1
1955 "Машинобудівник" Київ - "Локомотив" Артемівськ 2-1
1956 "Колгоспник" Полтава - "Машинобудівник" Запоріжжя 4-0
1957 СКВО Одеса - "Колгоспник" Рівне 2-0
1958 "Торпедо" Харків - "Авангард" Тернопіль 2-1
1972 рік
1/16 фіналу
4 листопада
"Спартак" Івано-Франківськ - "Локомотив" Вінниця 2:2
"Буковина" Чернівці - "Говерла" Ужгород 3:1
СК Луцьк - "Таврія" Сімферополь 0:1
"Авангард" Севастополь - "Суднобудівник" Миколаів 2:1
"Шахтар" Горлівка - "Шахтар" Макіівка 5:3
"Динамо" Хмельницький - "Будівельник" Тернопіль 1:3
"Зірка" Кіровоград - "Металург" Жданов 1:2
"Фрунзенець" Суми - "Шахтар" Кадіівка 3:1
"Будівельник" Полтава - "Хімік" Житомир 1:0
СК Чернігів - "Локомотив" Херсон 4:3
"Авангард" Рівне - "Автомобіліст" Житомир 1:3
5 листопада, перегравання
"Спартак" Івано-Франківськ - "Локомотив" Вінниця 0:1
1/8 фіналу
8 листопада
"Локомотив" Вінниця - "Буковина" Чернівці 3:0
"Таврія" Сімферополь - "Авангард" Севастополь 2:0
"Шахтар" Горлівка - "Шахтар" Донецьк 3:4
"Будівельник" Тернопіль - "Кривбас" Кривий Ріг0:3
"Фрунзенець" Суми - "Металіст" Харків 5:0
"Будівельник" Полтава - "Металург" Запоріжжя 2:0
"Автомобіліст" Житомир - СК Чернігів 2:1 (дод. час)
"Металург" Жданов - "Чорноморець" Одеса 0:1
1/4 фіналу
12 листопада
"Шахтар" Донецьк - "Таврія" Сімферополь 5:2
"Кривбас" Кривий Ріг - "Локомотив" Вінниця 0:1
"Автомобіліст" Житомир - "Будівельник" Полтава 1:0
"Чорноморець" Одеса - "Фрунзенець" Суми 1:1
13листопада, перегравання
"Чорноморець" Одеса - "Фрунзенець" Суми 2:1
1/2 фіналу
16 листопада
"Локомотив" Вінниця - "Шахтар" Донецьк 0:3
"Чорноморець" Одеса - "Автомобіліст" Житомир 1:2
Фінал
19 листопада
"Автомобіліст" Житомир - "Шахтар" Донецьк 1:0 (0:0, 0:0)
м. Київ
"Автомобіліст": Журба, Козинець, Білий, Кравчук, Горбач, Пестриков, Пінчук, Сладковський (Соловйов, 55), Васютін, Несміян (Котов, 73), Зеленський
"Шахтар": Чанов, Яремченко, Курганов (Горбунов, 74), Білоусов, Губич, Кащей, Васін, Коньков, Прокопенко (Шевчук, 68), Дудинський (Ключик, 70), Сафонов
Гол: Котов (91)
1973 рік
1/16 фіналу
1 листопада
"Говерла" Ужгород - "Колос" Полтава 0:0 (по пенальті 5:3)
"Кривбас" Кривий Ріг - "Авангард" Севастополь 2:0
"Будівельник" Тернопіль - "Локомотив" Вінниця 1:2
"Динамо" Хмельницький - СК Чернігів 7:2
СК Луцьк - "Буковина" Чернівці 3:0
"Авангард" Рівне - "Фрунзенець" Суми 1:0
"Таврія" Сімферополь - "Шахтар" Кадіівка -:+
"Локомотив" Херсон - "Суднобудівник" Миколаів 2:1
"Металург" Жданов - "Шахтар" Горлівка 0:2
"Зірка" Кіровоград - "Хімік" Сіверодонецьк 3:1
"Шахтар" Макіівка - "Локомотив" Донецьк 2:1
1/8 фіналу
6 листопада
"Говерла" Ужгород - "Чорноморець" Одеса 0:0 (по пенальті 2:3)
СК Луцьк - "Металіст" Харків 1:2
"Локомотив" Вінниця - "Кривбас" Кривий Ріг 4:0
"Динамо" Хмельницький - "Спартак" Івано-Франківськ 0:1
"Шахтар" Кадіівка - "Авангард" Рівне 1:3
"Шахтар" Горлівка - "Локомотив" Херсон 2:2 (по пенальті 4:5)
"Зірка" Кіровоград - "Металург" Запоріжжя 2:0
"Автомобіліст" Житомир - "Шахтар" Макіівка +:-
1/4 фіналу
10 листопада
"Автомобіліст" Житомир - "Зірка" Кіровоград 1:2 (дод. час)
"Чорноморець" Одеса - "Локомотив" Вінниця 1:4
"Металіст" Харків - "Локомотив" Херсон 1:0
"Спартак" Івано-Франківськ - "Авангард" Рівне 1:0
1/2 фіналу
14 листопада
"Локомотив" Вінниця - "Спартак" Івано-Франківськ 0:1
"Зірка" Кіровоград - "Металіст" Хірків 4:0
Фінал
18 листопада
"Зірка" Кіровоград - "Спартак" Івано-Франківськ 1:0 (1:0)
м. Київ
Судді: К. Вихров, М. Прийменко, С. Щербак (всі - Київ)
"Зірка": Будчаний, Бондаренко, Порошин, Хропов, Шпаловой, Дейнега, Родін, Кащей, Котов (іщенко), Притулін, Ступак (Шелест)
"Спартак": Кириченко, Копитчак, Горичок, Кушлик, іськін, Рибак, Т. Шулятицький (Діфіс), Чопей, Дирів, Аністратов (Самуляк)
Гол: Дейнега
1974 рік
1/16 фіналу
перші матчі - 24 травня
"Будівельник" Тернопіль - "Локомотив" Херсон 2:1
"Локомотив" Вінниця - "Авангард" Севастополь 1:0
"Буковина" Чернівці - "Колос" Полтава 0:0
"Автомобіліст" Житомир - "Фрунзенець" Суми 2:0
"Динамо" Хмельницький - "Суднобудівник" Миколаів 0:0
"Зірка" Кіровоград - СК Луцьк 0:0
"Граніт" Черкаси - "Авангард" Рівне 3:1
"Говерла" Ужгород - "Металіст" Харків 2:0
СК Чернігів - "Кривбас" Кривий Ріг 2:0
матчі-відповіді - 12 червня
"Локомотив" Херсон - "Будівельник" Тернопіль 2:0
"Авангард" Севастополь - "Локомотив" Вінниця 3:1
"Колос" Полтава - "Буковина" Чернівці 4:2
"Фрунзенець" Суми - "Автомобіліст" Житомир 1:0
"Суднобудівник" Миколаів - "Динамо" Хмельницький 3:0
СК Луцьк - "Зірка" Кіровоград 2:0
"Авангард" Рівне - "Граніт" Черкаси 2:0
"Металіст" Харків - "Говерла" Ужгород 0:1
"Кривбас" Кривий Ріг - СК Чернігів 1:0
1/8 фіналу
20 липня
"Колос" Полтава - "Автангард" Севастополь 1:1
"Автомобіліст" Житомир - "Суднобудівник" Миколаів 0:2
"Авангард" Рівне - "Говерла" Ужгород 2:1
СК Луцьк - СК Чернігів 3:2
матчі-відповіді - 21 серпня
"Авангард" Севастополь - "Колос" Полтава 1:1 (по пенальті 3:4)
"Суднобудівник" Миколаів - "Автомобіліст" Житомир 3:5
"Говерла" Ужгород - "Авангард" Рівне 6:1
СК Чернігів - СК Луцьк 3:1
1/4 фіналу
23 вересня
"Спартак" Івано-Франківськ - "Локомотив" Херсон 3:1
"Колос" Полтава - "Автомобіліст" Житомир 0:0
"Таврія" Сімферополь - "Говерла" Ужгород 3:1
"Металург" Запоріжжя - СК Чернігів 4:2
матчі-відповіді - 14 жовтня
"Локомотив" Херсон - "Спартак" Івано-Франківськ 5:1
"Автомобіліст" Житомир - "Колос" Полтава 2:0
"Говерла" Ужгород - "Таврія" Сімферополь 0:1
СК Чернігів - "Металург" Запоріжжя 3:1
1/2 фіналу
4 листопада
"Локомотив" Херсон - "Автомобіліст" Житомир 4:1
"Таврія" Сімферополь - СК Чернігів 0:1
матчі-відповіді - 10 листопада
"Автомобіліст" Житомир - "Локомотив" Херсон 4:0
СК Чернігів - "Таврія" Сімферополь 1:3
Фінал
12 листопада
"Автомобіліст" Житомир - "Таврія" Сімферополь 1:2 (0:0)
м. Житомир. Стадіон ім. Ленінського комсомолу
Судді: Ю. Сергіінко (Харків), Б. Шевцов, С. Щербак (обоі - Київ)
"Автомобіліст": Журба, Козинець, Шишков, Паламарчук, Кравчук (Наумов), Зеленський (Ширнін), Чирва, Сладковський, Васютін, Кугайкевич, Пінчук
"Таврія": Занін, Жилін, Туховський, Гусів, Лущенко, Кванін, Коробочка, Климов, Орлов, Черемисін, Прилепський (Авдіів)
Голи: Климов (52), Черемисін (55), Шишков (60)
Попередження: Чирва, Сладковський, Кванін, Коробочка
матч-відповідь - 16 листопада
"Таврія" Сімферополь - "Автомобіліст" Житомир 2:0 (1:0)
Судді: К. Вихров, Грінберг, Хохуленко (всі - Київ)
"Таврія": Юрковський (Занін), Гусів, Туховський, Жилін, Лущенко, Кванін, Авдіів (Коробочка), Климов, Орлов, Черемисін (Морозов), Прилепський
"Автомобіліст": Журба, Козинець, Наумов (Нагін), Кравчук, Ширнін, Зеленський, Чирва (Годованюк), Сладковський, Васютін, Паламарчук, Пінчук
Голи: Климов (4, 70) - 2
1975 рік
1/16 фіналу
перші матчі - 10 червня
СК Луцьк - "Авангард" Рівне 2:1
"Зірка" Кіровоград - "Локомотив" Жданов 4:0
"Суднобудівник" Миколаів - "Буковина" Чернівці 2:1
"Говерла" Ужгород - "Локомотив" Вінниця 2:0
"Локомотив" Херсон - "Хвиля" Севастополь 4:0
"Кривбас" Кривий Ріг - СК Чернігів 4:2
"Автомобіліст" Житомир - "Фрунзенець Суми 1:0
"Колос" Полтава - "Динамо" Хмельницький 2:1
матчі-відповіді - 25 червня
"Авангард" Рівне - СК Луцьк 2:0
"Локомотив" Жданов - "Зірка" Кіровоград 2:2
"Буковина" Чернівці - "Суднобудівник" Миколаів 1:0
"Хвиля" Севастополь - "Локомотив" Херсон 2:1
СК Чернігів - "Кривбас" Кривий Ріг 1:1
"Фрунзенець" Суми - "Автомобіліст" Житомир 2:0
"Динамо" Хмельницький - "Колос" Полтава 3:1
27 червня
"Локомотив" Вінниця - "Говерла" Ужгород 3:0
1/8 фіналу
9 липня
"Авангард" Рівне - "Зірка" Кіровоград 0:0
"Буковина" Чернівці - "Локомотив" Вінниця 0:0
"Фрунзенець" Суми - "Динамо" Хмельницький 1:0
"Локомотив" Херсон - "Кривбас" Кривий Ріг 1:0
матчі-відповіді - 24 липня
"Зірка" Кіровоград - "Авангард" Рівне 2:0
"Локомотив" Вінниця - "Буковина" Чернівці 1:1
"Динамо" Хмельницький - "Фрунзенець" Суми 1:1
"Кривбас" Кривий ріг - "Локомотив" Херсон 3:1
1/4 фіналу
1 серпня
"Буковина" Чернівці - "Спартак" Івано-Франківськ 2:1
"Кривбас" Кривий Ріг - "Таврія" Сімферополь 1:2
"Фрунзенець" Суми - "Металіст" Харків 4:1
11 серпня
"Зірка" Кіровоград - "Металург" Запоріжжя 3:2
матчі-відповіді - 22 серпня
"Спартак" Івано-Франківськ - "Буковина" Чернівці 5:1
"Металург" Запоріжжя - "Зірка" Кіровоград 2:3
"Таврія" Сімферополь - "Кривбас" Кривий ріг 3:2
"Металіст" Харків - "Фрунзенець" Суми 1:0
1/2 фіналу
12 вересня
"Спартак" Івано-Франківськ - "Зірка" Кіровоград 0:1
16 вересня
"Таврія" Сімферополь - "Фрунзенець" Суми 5:1
матчі-відповіді - 13 жовтня
"Зірка" Кіровоград - "Спартак" Івано-Франківськ 0:0
"Фрунзенець" Суми - "Таврія" Сімферополь 1:0
Фінал
4 листопада
"Зірка" Кіровоград - "Таврія" Сімферополь 2:0 (2:0)
"Зірка": Журавльов, Снітко
Голи: Журавльов (6), Снітко (12)
матч-відповідь - 9 листопада
"Таврія" Сімферополь - "Зірка" Кіровоград 2:1 (2:1)
"Таврія": Лисенчук, Жилін, Туховський, Король, Лущенко, Муха (Коробочка), Аджем, Климов (Лобанов), Орлов, Черемисін (Сугак), Прилепський
"Зірка": Музичук (іонов), В. Хропов, Смиченко, А. Хропов, Порошин, Вибиванцев, Журавльов (Латиш), Мороз, Касьонкін, Кацман, Снітко
Голи: Прилепський, Черемисін, Мороз
Аджем не забив пенальті
1976 рік
1/16 фіналу
28 травня
"Хвиля" Хмельницький - "Кристал" Херсон +:- (результат 0:2 анульовано - за "Кристал" грав незаявлений гравець)
"Буковина" Чернівці - "Авангард" Рівне 4:0
"Колос" Нікополь - "Суднобудівник" Миколаів 1:1 (по пенальті 5:3)
"Фрунзенець" Суми - "Локомотив" Вінниця 2:1
"Кривбас" Кривий Ріг - "Говерла" Ужгород 0:2
1/8 фіналу
19 липня
"Металіст" Харків - "Колос" Полтава 4:1 (дод. час)
"Зірка" Кіровоград - "Блюмінг" Краматорськ +:-
"Колос" Нікополь - "Шахтар" Горлівка 1:2
"Говерла" Ужгород - "Фрунзенець" Суми 1:0
"Буковина" Чернівці - "Хвиля" Хмельницький 2:0
"Автомобіліст" Житомир - СКА (Одеса) 1:0
"Атлантика" Севастополь - "Новатор" Жданов 2:1
31 серпня
СКА (Київ) - СК Луцьк 3:1
1/4 фіналу
29 вересня
"Металіст" Харків - "Зірка" Кіровоград 3:2
"Автомобіліст" Житомир - "Буковина" Чернівці 2:0
СКА Київ - "Атлантика" Севастополь 2:0
"Шахтар" Горлівка - "Говерла" Ужгород 2:0
1/2 фіналу
31 жовтня
"Шахтар" Горлівка - "Металіст" Харків 2:2 (по пенальті 5:4)
СКА Київ - "Автомобіліст" Житомир 1:0
Фінал
"Шахтар" Горлівка - СКА (Київ) 0:2 (0:2)
Горлівка
Голи: Кудя (38), Пінчук
1990 рік
1/16 фіналу, перші матчі. 11 травня
"Кристал" Херсон - "Торпедо" Запоріжжя 1:2
"Чайка" Севастополь - "Океан" Керч 0:0
"Прикарпаття" Івано-Франківськ - "Авангард" Рівне 1:0
"Суднобудівник" Миколаів - "Нафтовик" Охтирка 0:2
матчі-відповіді, 22 травня
"Торпедо" Запоріжжя - "Кристал" Херсон 2:0
"Океан" Керч - "Чайка" Севастополь 1:0
"Авангард" Рівне - "Прикарпаття" Івано-Франківськ 2:0
"Нафтовик" Охтирка - "Суднобудівник" Миколаів 1:0
1/8 фіналу, перші матчі. 11 червня
"Поділля" Хмельницький - "Кривбас" Кривий Ріг 1:1
"Динамо" Біла Церква - "Колос" Нікополь 2:1
"Торпедо" Запоріжжя - "Океан" Керч 2:0
"Авангард" Рівне - "Нафтовик" Охтирка 4:3
"Дніпро" Черкаси - "Шахтар" Павлоград 5:1
СКА (Київ) - "Маяк" Харків 1:1
"Зірка" Кіровоград - "Десна" Чернігів 2:1
матчі-відповіді, 15 червня
"Кривбас" Кривий Ріг - "Поділля" Хмельницький 2:2
"Колос" Нікополь - "Динамо" Біла Церква 4:1
"Океан" Керч - "Торпедо" Запоріжжя 3:2
"Нафтовик" Охтирка - "Авангард" Рівне 2:0
"Шахтар" Павлоград - "Дніпро" Черкаси 4:1
"Маяк" Харків - СКА (Київ) 1:0
"Десна" Чернігів - "Зірка" Кіровоград 1:0
1/4 фіналу, перші матчі. 8 липня
"Полісся" Житомир - "Поділля" Хмельницький 4:1
"Колос" Нікополь - "Торпедо" Запоріжжя 1:3
"Нафтовик" Охтирка - "Дніпро" Черкаси 5:1
"Десна" Чернігів - "Маяк" Харків 1:0
матчі-відповіді, 28 липня
"Поділля" Хмельницький - "Полісся" Житомир 1:1
"Торпедо" Запоріжжя - "Колос" Нікополь 2:0
"Дніпро" Черкаси - "Нафтовик" Охтирка 1:1
"Маяк" Харків - "Десна" Чернігів 1:1
1/2 фіналу, перші матчі. 2 вересня
"Торпедо" Запоріжжя - "Полісся" Житомир 0:0
"Нафтовик" Охтирка - "Десна" Чернігів 3:0
матчі-відповіді, 26 вересня
"Полісся" Житомир - "Торпедо" Запоріжжя 0:0 (по пенальті 3:1)
"Десна" Чернігів - "Нафтовик" Охтирка 2:0
Фінал. Перший матч, 18 жовтня
"Нафтовик" Охтирка - "Полісся" Житомир 3:1
Голи: Колесник-2, Попович - Леонов
Матч-відповідь, 28 жовтня
"Полісся" Житомир - "Нафтовик" Охтирка 4:0
Голи: Желтоносов, Лапін, Лукашенко-2
Назад